blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG marek1990
ČLÁNKY
GALÉRIE
DISKUSIE
2
SLEDOVAŤ BLOG
Vitajte na mojom blogu
marek1990Edo a hodinky
pridal marek1990 25.12. 2014 o 0:26Keby ste sa opýtali hociktorého človiečika v okrese XYZ ( áno, tak sa volá okres ), kto je najviac zaneprázdneným človekom v XYZ, určite by vám povedali, že Edo.
Edo sa často pozerá na hodinky. On si to neuvedomuje, no na každú otázku alebo aj neotázku odpovedá : " Nemám čas ! " a pritom sa pozerá na hodinky. Jeho druhá obľúbená veta znie : " Odložíme to na inokedy " a pritom sa pozerá na hodinky. Jeho hodinky sú zlaté, respektíve v minulosti boli zlaté. Teraz sú už zošúchané. Edo ich kúpil cez internet, nie preto, že stáli len 5 evry, ale preto, lebo nemal čas ísť do obchodu. Raz keď Edo šiel po ulici, prešiel okolo neho slon na bicykli. Všetci ľudia na ulici sa čudovali a vraveli : " Videli sme už hocičo, ale slona na bicykli veru nie ! " No Edo si ho nevšimol, lebo práve pozeral na hodinky. Takto vyzeral jeho život až do chvíle kedy stretol Borku. 
Stalo sa to v  jeden večer  na vianočnom večierku. Sedel tam a pozeral sa na hodinky a myslel na to, čo všetko ešte musí urobiť hneď ako odíde z večierka. Bolo tam mnoho ľudí a väčšinu z nich Edo ani nepoznal a druhú väčšinu si ani nevšimol. Preto Edo dodnes nevie odkiaľ sa Borka zjavila. 
Zrazu tam bola a sedela s Edom na matraci na zemi. " Dnes som videla patkaňa bez hlavy, no možno to bola mačka bez hlavy ", povedala Borka Edovi. Edo po dlhom čase prestal pozerať na hodinky. Pomyslel si, konečne normálna téma na rozhovor. A tak sa pustil s Borkou do debaty. " Ja každý deň keď idem do Kauflandu, tak ma pred ním obkľúčia 4 patkane, v takých kríkoch, cez ktoré musím prechádzať. " Borka uznanlivo pokyvkávala hlavou a vravela si, ten Edo sa chytá mojej témy o patkaňoch. A tak ešte chvíľu spolu sedeli na matraci a rozprávali sa o patkaňoch.
Večierok sa skončil a všetci pomaly odchádzali domov a tak aj Edo sa pobral. 

teraz začína byť tento príbeh príliš dlhý, tak to skrátim

Edo a Borka sa stali kamošmi na FB, vymenili si zopár správ a chceli stretnúť jeden druhého ešte raz. Edo povedal, že príde za Borkou do jej mesta. Borka ho už čakala ( zamknutá v aute ) no Edove hodinky znova povedali NIE ! Tak Edo zavolal Borke, že nepríde o 11:00 ale o 12:15. Borka už tušila, že Edo znova pozerá na hodinky. Nakoniec Edo zrušil celé stretnutie, lebo nemal čas.


Prístupov 3655
Kvalita článku
(75%) hlasov 4

PRÍSPEVKY
SLEDUJETE
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
One does not simply stop pornography #1
[ 12.1.2017] (príspevkov 0)
Vlk medzi ovcami
[ 8.1.2017] (príspevkov 0)
Ako Edo robil odpočtára - nikdy viac!
[ 9.1.2016] (príspevkov 0)
What are you doing?
[ 3.1.2016] (príspevkov 0)
The million dollar question
[ 19.12.2015] (príspevkov 0)
Edo je trapoš
[ 9.4.2015] (príspevkov 0)
3 dôvody prečo blogovať na SECTORe
[ 28.3.2015] (príspevkov 2)
Edo a Borka
[ 16.1.2015] (príspevkov 0)
Hráč
[ 31.12.2014] (príspevkov 7)
Edo a hodinky
[ 25.12.2014] (príspevkov 2)